Asansörlü Nakliyat

Modern nakliye sistemleri ile eşyaların güvenli bir şekilde taşınması mümkündür. Ancak bu modern sistemlerin entegre edilmiş olduğu kurumsal hizmetlerin kullanılması gerekir. Sakarya’da en modern tekniklerle evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız Usta Nakliyat ile taşınmak çok daha güvenli hale geliyor. Eşyaların taşınması için gerekli olan tüm önlemleri alarak, herhangi bir olumsuz durumla asla karşı karşıya kalmamanızı sağlıyoruz. Geniş kadromuz ve gelişmiş nakliye altyapımız ile her türlü taşınma ihtiyacınıza yanıt verebilme potansiyeli taşıyoruz. Sakarya asansörlü nakliyat çözümlerimiz ile Sakarya gibi bir büyük şehirde temel taşınma sorunlarından birisi olan yüksek katlı binaların tüm negatif yönlerini ortadan kaldırıyoruz.

Asansörlü Nakliyat Avantajları

Günümüzde nakliyat sektöründe çok sık şekilde telaffuz edilen bir kavram haline gelen Sakarya asansörlü nakliyat hizmetleri yüksek katlı binalardan taşınmayı pratik bir hale getiriyor. Ne kadar yüksek katlı olursa olsun fark etmeksizin tüm binalardan eşyalarınız son derece güvenli bir şekilde taşınabilmektedir. Asansörlü nakliye araçlarımız ile binanızın dış cephesine modüler ve portatif bir asansör kurulumu gerçekleştiriyoruz. Kurmuş olduğumuz modüler asansör sayesinde apartman asansörüne gereksinim duymadan ya da asansör olmaması durumunda pencereden veya balkondan eşyalarınızı indiriyor veya yüklüyoruz. Bu şekilde hem nakliye sürecini kısaltıyor hem de eşyalarınızı pek çok farklı risk faktöründen koruyarak, taşıyabiliyoruz.

Sigortalı Asansörlü Nakliyat Hizmeti

Sakarya asansörlü nakliyat hizmetlerimizi hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize yönelik olarak sunuyoruz. Sakarya’da yüksek katlı binalarda ikamet eden veya yüksek katlı binalara taşınacak olan müşterilerimiz için son derece ideal bir uygulamadır. Asansör olmaması, asansörün taşımada kullanılamaması veya apartman merdivenlerinin çok dar olması durumunda asansörlü nakliye araçlarını kullanıyoruz. Üstelik genel nakliyat hizmetlerimiz kapsamında olduğu gibi asansörlü nakliye araçlarımız ile yaptığımız taşıma işlemlerini de sigortalamaktayız. Bu şekilde aldığımız tüm güvenlik önlemlerine karşın eşyalarınızın zarar görmesi, kaybolması veya çalınması durumunda kesinlikle mağduriyete uğramamanızı sağlıyoruz. Bunun için böyle durumlarda doğrudan sigortamız devreye girerek, zararınızı karşılamaktadır. Bu şekilde çok daha güvenli ve çok daha kaliteli bir nakliye hizmetinden tüm Sakarya genelinde ikamet edenlerin yararlanabilmesini sağlıyoruz.