Sigortalı Nakliyat

Son yıllarda her geçen gün hızla gelişen ve bu süreçte kurumsallaşan nakliyat sektörünün gelişiminde firmamız Usta Nakliyat önemli bir katkı sağlamıştır. Sürekli gelişen teknolojiyi etkin biçimde takip ederek her zaman Sakarya’da müşterilerimize dünya standartlarına uygun nakliyat çözümleri sunduk ve sunmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda kurumsal ve profesyonel hizmet standartlarına uygun niteliklerde şekillendirdiğimiz özel uygulamalarımız ile müşterilerimizin eşyalarını güvenle taşıyoruz. Bu süreçte özellikle müşterilerimizin eşyalarının güvenliği hususunda yasal düzenlemelerde gerçekleştiriyoruz. Sakarya sigortalı nakliyat hizmetlerimizde bu güvenirlilik ve şeffaf hizmet politikasının bir parçasıdır.

Sigortalı Nakliyat Nedir?

Sakarya sigortalı nakliyat hizmetlerini Sakarya’da nakliyat sektörüne getiren markalardan birisi olan firmamız Usta Nakliyat, her zaman en güvenilir hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Nakliyat sigortası olarak da bilinen bu sigorta uygulamaları sayesinde tüm haklarınızın yasal olarak güvence altına alınmasını sağlıyoruz. Yani evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat ve ofis taşımacılığı hizmetlerimiz dahilinde tüm eşyalarınız sigortalanmaktadır. Sigortalanmış her bir eşyanızın firmamızın taşıma sürecinde kaybolması, çalınması ve zarar görmesi halinde sigortamız tarafından zararlarınız karşılanmaktadır. Bu sayede de siz değerli müşterilerimize asla mağduriyet yaşamayacağınız ve endişe duymadan eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir nakliyat hizmetini Sakarya’nın her yerinde sunuyoruz.

Sigortalı Nakliyat Kapsamı Nedir?

Firmamız Usta Nakliyat, siz değerli Sakaryalılara Sakarya sigortalı nakliyat hizmetlerini geniş kapsamda sağlamaktadır. Taşımasını gerçekleştirdiğimiz tüm eşyalarınız yasal olarak sigorta kapsamına alınmaktadır. Bununla birlikte sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın paketlenmesinden, yeni adresinizde paketlerinden çıkartılmasına kadar olan süreç sigorta kapsamında bulunmaktadır. Yani uzman ve deneyimli personellerimiz tarafından eşya paketleme uygulamaları ile eşyalarınızın paketlenmesiyle başlamaktadır. Tüm nakliye sürecinde ve sonunda eşyaların yeni adresinizde paketlerinden çıkartılmasına kadar olan süreç sigorta uygulamamız ile firmamız sorumluluğuna alınmaktadır. Bu süreçte firmamız sorumluluğunda meydana gelebilecek en ufak ve en basit sorun ve zararlarda dahi firmamızın sigortası zararlarınızı karşılamaktadır. Profesyonel, hızlı ve ekonomik nakliyat hizmetleri ile ilgili olarak daha kapsamlı bilgileri iletişim numaralarımız aracılığıyla alabilirsiniz. Bilgi almak veya dilerseniz nakliyat ya da ücretsiz ekspertiz randevusu oluşturabilmek için 7/24 iletişim numaralarımıza başvuruda bulunabilirsiniz.