Usta Nakliyat olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve kurulduğumuz günden bugüne ilke edindiğimiz maksimum müşteri memnuniyetine uygun biçimde hareket ediyoruz. Müşterilerimizin hem maddi hem de manevi değere sahip olan eşyalarını taşıdığımızın bilincinde hizmetlerimizi şekillendiriyoruz. Özelikle de müşterilerimizin eşyalarını tıpkı kendi eşyalarımıza gösterdiğimiz hassasiyet ve özeni göstererek, taşıyoruz. Böylelikle hiçbir müşterimizin firmamız sorumluluğu altında mağduriyetle karşı karşıya kalmamasını sağlıyoruz. Modern teknolojiyi dinamik biçimde takip ederek, tüm nakliyat hizmetlerimize entegrasyonunu başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Sakarya’da uzun yıllardan bu yana profesyonel ve dünya standartlarına uygun olarak sunduğumuz nakliyat hizmetlerimizin kapsamını genişletmeye de devam ediyoruz.

Sigortalı Nakliyat Hizmetleri

Müşterilerimizin maksimum seviyede memnuniyet alabilecekleri bir hizmetten faydalanabilmeleri için özel çalışmalarımız bulunuyor. Sakarya’da nakliyat sektörünün gelişmesine ve kalkınmasına destek olacak özel uygulamalarımız, sektöre örnek teşkil ediyor. Özellikle de şeffaf ve güvenilir hizmet politikamız ile her zaman müşterilerimizin endişe duymayacakları ve sorunsuz şekilde faydalanabilecekleri bir nakliyat hizmetini sunabilmeyi amaçlıyoruz. Bu doğrultuda tüm bireysel veya kurumsal müşterilerimize sağlayacağımız nakliyat hizmetlerimizi sigortalıyoruz. Nakliyat sigortalarımız çerçevesinde de tüketicilerin eşyalarını firmamız sorumluluğunda olduğu süre boyunca sigorta kapsamında tutuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bu süreçte karşılaşabilecekleri mağduriyetlerin tanzimi noktasında yasal bir güvence sunabilmekteyiz.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Modern çağın gelişen koşulları yaşam standartlarında farklı gereksinimleri de beraberinde getiriyor. Bu nedenle firmamız Usta Nakliyat olarak başkent Sakarya’da yenilikçi nakliyat çözümlerine ağırlık veriyoruz. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin taşınma konusunda değişkenlik gösteren farklı ihtiyaçlarını ön planda tutan özel uygulamalarımızla en yüksek kalite standartlarını oluşturuyoruz. Özellikle evden eve nakliyat, parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya depolama, eşya paketleme, şehir içi nakliyat ve şehirler arası nakliyat gibi farklı hizmet kategorilerimiz mevcuttur. Böylelikle müşterilerimizin taşınma işlemine istinaden mevcut olan durumu için en uygun olan hizmetlerimizi değerlendirebilmelerine yardımcı oluyoruz. Her daim en kaliteli ve en iyi nakliyat hizmetlerine tüm Sakaryalıların son derece ekonomik bir şekilde ulaşabilmesi hedefiyle çalışıyoruz. Profesyonel ve kaliteli hizmetlerimizden hızlı ve güvenilir bir şekilde yararlanabilmek için 7/24 iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.