Eşya Depolama

Profesyonel depo çözümleri ile birlikte artık evde fazlalık durumda olan ve kullanım dışı kalan tüm eşyalarınızı kolayca muhafaza edebilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde gereksiz şekilde yer kaplayan tüm eşyalarınızı en uygun koşullarda saklayabilmeniz için Sakarya eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Sakarya’nın tüm ilçelerinde ikamet edenler için depolama çözümleri sunuyoruz. Özel olarak dizayn edilmiş olan depolarımızda tüm eşyalarınız modern standartlara uygun şekilde saklanmaktadır. Özellikle de eşyalarınızın evinizde veya ofisinizde gereksiz yer kaplaması yerine çok daha uygun saklama koşullarında muhafazasını sağlıyor. Gelişmiş altyapıya sahip olan depolama alanlarımızda eşyalarınızı güvenle saklayabilirsiniz.

Sakarya Sigortalı Eşya Depolama

Kurumsal hizmetlerimiz arasında bulunan Sakarya eşya depolama hizmetlerimizden hem bireysel hem de kurumsal olarak yararlanabilirsiniz. Evinizde veya ofisinizde kullanmamanıza rağmen fazla yer kaplayan her bir eşyanızı bize emanet edebilirsiniz. Uzun yıllardır Sakarya’da faaliyet gösteren firmamız Usta Nakliyat, eşya depolama çözümleri ile de sizlere büyük kolaylıklar sağlıyor. Tüm eşyalarınız için saklama hizmeti veren firmamız, eşyalarınızın güvenliği için en modern sistemleri kullanmaktadır. Eşyalarınızın her açıdan güvenliğinin sağlanması konusunda aldığımız önlemlere güveniyoruz. Hatta bunun en somut kanıtlarından birisi de depolarımızda muhafaza edilen her bir eşyanızın firmamız tarafından sigortalanmasıdır. Böylelikle aldığımız önlemlere rağmen eşyalarınızın zarar görmesi ve mağduriyet yaşamanıza neden olabilecek bir durum meydana geldiğinde zararlarınızı en hızlı şekilde karşılamaktayız.

Güvenlikli Eşya Depolama Hizmeti

Usta nakliyat olarak nakliyat hizmetlerimizde olduğu gibi Sakarya eşya depolama hizmetlerimizde de birinci önceliğimiz eşyalarınızın güvenliğidir. Eşyalarınızın güvenle muhafaza için gerekli olan altyapıyı tüm depolarımızda oluşturduk. Eşyalarınızın hırsızlık gibi olumsuz durumlara karşı etkin bir şekilde korumada olması için depolarımızı 7/24 kesintisiz olarak kameralarla izliyoruz. Uzman ekiplerimiz tarafından eşyalarınızın bulunduğu depolarımız her zaman denetim altında tutulmaktadır. Ayrıca fiziki güvenlik açısından da tüm depolarımızda uzmanlık düzeyinde eğitime sahip olan güvenlik personelleri bulunmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızın güvenliğinden endişe duymanıza gerek olmaz. Aynı zamanda da eşyalarınızın küflenme, çürüme, ıslanma ve diğer fiziksel zararlara karşı korumada olması için en modern sistemleri kullanıyoruz. Özel havalandırma sistemlerine sahip olan depolarımızın sterilizasyonu periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca her müşterimizin eşyaları ayrı özel odalarda muhafaza edilmektedir.